Obsługa techniczna

Jedną z naszych kluczowych specjalności jest Obsługa Techniczna Budynków o wysokim zaawansowaniu technologicznym, nasyconych automatyką i elektronicznymi systemami bezpieczeństwa, zintegrowanymi na wspólnej platformie informatycznej.

Obsługa tak skomplikowanych struktur wymaga wysokiej dyscypliny i żelaznej konsekwencji w realizacji procedur utrzymania budynku. Stąd też w naszej firmie tradycyjnego konserwatora zastąpił zespół specjalistów, a podstawowym narzędziem stał się dedykowany system informatyczny.

Oferowana przez nas Obsługa Techniczna obejmuje wszystkie systemy, instalacje i urządzenia stanowiące wyposażenie inteligentnego budynku, a wdrożone procedury zapewniają sprawne reagowanie na stany awaryjne i profesjonalne prowadzenie czynności prewencyjnych.

 

Posiadamy własne wypracowane metody planowania, realizacji i raportowania czynności konserwacyjnych, przeglądów, ewidencjonowania zdarzeń oraz prowadzenia rozliczeń realizowane w oparciu o nasz autorski system informatyczny o nazwie RHS (Retermozanex Holding System).

Nasza działalność w obszarze Obsługi Technicznej wyróżnia się unikalnym na rynku polskim pakietem usług specjalnych dotyczących strategicznych obszarów infrastruktury budynków realizowanych przez licznych inżynierów z wykorzystaniem dedykowanych systemów informatycznych:

 

  • zdalne monitorowanie automatyki centralnej i rozproszonej z wykorzystaniem technologii LonWorks
  • monitorowanie „on-line” energetyki budynku.

Są one realizowanych przez naszych inżynierów z wykorzystaniem dedykowanych systemów informatycznych.

 

Obsługa techniczna