Firma Retermozanex Holding sp. z o.o. powstała w 1992 roku.

Zaufało nam wiele znanych firmy ceniących sobie jakość i profesjonalizm. Z uznaniem oceniona została kompleksowość naszych usług i bezpieczeństwo Klientów jako nasz główny standard działalności biznesowej.

Obsługujemy nieruchomości firm z wielu sektorów biznesowych. Naszymi Klientami są znane na polskim rynku spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych z naszym kluczowym klientem spółką ASSECO POLAND SA.

Posiadamy unikalną na rynku wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami z branży IT. Nasze atuty, które zdecydowały o zaufaniu i podjęciu z nami współpracy to:

 

  • profesjonalizm i kwalifikacje kadry technicznej i menadżerskiej,
  • biegłe posługiwanie się dedykowanymi narzędziami informatycznymi
  • zaplecze techniczne i teleinformatyczne
  • bezpieczeństwo i czytelność wdrożonych procedur
  • dysponowanie strukturami, procedurami i narzędziami informatycznymi gwarantującymi obsługę wielu nieruchomości rozproszonych na terenie całego kraju.

*obecnie obsługuje budynki m.in. w Warszawie, Gdyni, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu.

Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy nasz dorobek i nasze autorskie wdrożenia. Zdalny monitoring automatyki i infrastruktury budynków z wykorzystaniem technologi LonWorks jest naszą najbardziej zaawansowaną technologicznie usługą.
Usługę tą ok kilku lat z powodzeniem świadczymy do bieżącej obsługi budynków o wysokim nasyceniu nowoczesną technologią budynkową i automatyką zintegrowana na platformie BMS.

Zapewniając kompleksową obsługę obiektów oraz zatrudniając sprawdzony i odpowiedzialny personel –  stawiamy sobie za cel zagwarantowanie naszym kontrahentom bezpieczeństwa.

Obsługujemy wiele budynków i obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Powierzone nam budynki są uznawane za najbardziej nowoczesne obiekty w Polsce.